SZANOWNI PAŃSTWO

   Podstawowym celem naszego biura rachunkowego istniejącego od 03.02.1999 roku jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości.

   Świadcząc usługi rachunkowo-księgowe na rzecz różnych podmiotów, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem.

Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia do Klienta, co stanowi dla naszego biura rachunkowego istotny atut.

   Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy), prowadzimy w Państwa imieniu.

   W godzinach pracy naszego biura rachunkowego, służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

      Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy również, zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Ubezpieczenie to zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.

     Nasze ceny są uzgadniane indywidualnie – stosownie do pracochłonności, po szczegółowym ustaleniu ze Zleceniodawcą zakresu usług. Zakres, zasady i warunki współpracy, a także wzajemne zobowiązania, są określane w szczegółowej umowie, zabezpieczającej interesy obu stron.

   Dziękuję za odwiedzenie strony internetowej naszego biura rachunkowego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, jak również do korzystania z naszych usług. Jestem przekonana, że nasza współpraca przyniesie Państwu wiele sukcesów zawodowych.

Z poważaniem
Agnieszka Łukasiewicz